sobota 17. února 2018

VZDĚLÁVACÍ BALÍČEK PRO PEDAGOGY “NEBOJTE SE EPILEPSIE”

VZDĚLÁVACÍ BALÍČEK PRO PEDAGOGY “NEBOJTE SE EPILEPSIE”

Příjemné pondělní ráno, ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat, že jste se účastnili výzkumu k tématu epilepsie a života s ní, jelikož řada z Vás na nás apelovala, abychom se více věnovali i osvětové činnosti, vzali jsme Vás za slovo! Dnes 12.2.2018 k příležitosti Mezinárodního dne epilepsie, který si připomínáme, šíříme nový osvětový vzdělávací balíček pro pedagogy “Nebojte se epilepsie”.


Balíček obsahuje výukové materiály pro studenty i pedagogy, dokumentární film “Upadni a choď” i spoty o první pomoci při epileptickém záchvatu, které byly součástí naší nedávné kampaně #zadnoupaniku.

 Uvítáme i Vaši podporu při šíření informace: · Na sociálních sítích: sdílet můžete tento náš příspěvek · Prostřednictvím Vašich přátel (emailem, ústním sdělením) · Předání informace o balíčku třídnímu učitele, pokud Vaše dítě dochází již do školy ·

Uvedením informace, kdekoliv uznáte za vhodné. Vzdělávací balíček je možné zdarma stáhnout na našem webu:http://www.spolecnost-e.cz/pro-pedagogy Pokud si ho stáhnete jako rodiče (neuvedete název a adresu školy), balíček je primárně připraven pro věkovou skupinu: 7-9. třídy ZŠ, SŠ, VOŠ. Vydáním balíčku chceme zdůraznit důležitost osvěty a vzdělávání.

To jsou nejúčinnější zbraně, které zatím máme k dispozici proti bariérám, jež epilepsie dětem a dospělým v životě vytváří.

 Moc děkujeme za jakoukoliv spolupráci a přejeme Vám příjemné únorové dny, Petra Stehlíková,

Společnost E Mgr. Petra Stehlíková, DiS. koordinátorka projektů a sociální poradkyně -- 

SPOLEČNOST E / Czech Epilepsy Association, z.s.
Liškova 959/3, 142 00
Praha 4
tel.: 241 722 136

e-mail: info@spolecnost-e.cz
www.spolecnost-e.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat